Akce na míru

Termín 01. 01. - 01. 12. 2021
Odjezdupřesníme
Destinace
Číslo akce274
Účastníkůupřesníme
Cena0,- Kč

Akce již proběhla.

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Úvodem

Klasická situace. Nemáš partu na cesty, ale máš perfektní nápad či plán, do kterého se ti však nechce samotnému. Jo známe to. Ostatně, jeden z důvodů, proč vznikl Expedition club. Snažíme se pro tebe vymýšlet zajímavé výpravy, netradiční destinace a sehnat kvalitní cestovatelskou partu, ale taky razíme heslo 1000 hlav = 1000 nápadů. Mnohdy vidíme věci jen svou optikou a některé dobré nápady nám tak zůstávají skryty. Přitom se jen stačí podívat na věc z jiného úhlu. No a pak si klepeš na čelo, proč mě to sakra nenapadlo hned? Vždyť je to skvělé! Téměř každý den potkáváme inspirativní lidi se super nápady a víme, že na začátku každého pořádného dobrodružství je dobrá myšlenka. Proto se rádi nechám inspirovat tebou v novém konceptu - Akce na míru. 

3 možnosti

V rámci Akce na míru jsme schopni: 

  • Vypsat pro tebe nový termín stávájící akce. Stačí abyste byli aspoň čtyři.
  • Vypsat ve spolupráci s tebou novou akci podle tvých představ. My seženeme lidi a zorganizujeme ji.
  • Podpořit tvůj zajímavý cestovatelský projekt. Máš super nápad a chceš ho pomoct zrealizovat? Zkus se ozvat.

A naše očekávání? Těšíme na nové nápady "z venčí" a na výpravy a destinace, které by nás třeba ani nenapadlo navštívit. 

Pravidla Akce na míru

Neexistuje žádný jasně daný rámec ani pravidla. Je to prostě akce podle tvých představ v naší společné režii. Bohužel nejsme schopni realizovat vše, proto máš-li zajímavý nápad, napiš nám na info@expeditionclub.cz a představ nám ho. Pokud to bude reálné, rádi výpravu ve spolupráci s tebou uskutečníme. Od termínu až po itinerář. Každá Akce na míru je i pro nás nová a my se těšíme na všechny zajímavé výzvy, které přinese.

Příklad

Michal Kolčárek je aktivní člen Expedition clubu a náš kamarád. Michal rád cestuje a má spoustu zkušeností s cestováním na vlastní pěst. S Expedition clubem začal jezdit hlavně proto, aby poznal nové podobně naladěné lidi. Projevil zájem vyrazit na Kypr a shání partu lidí, kteří by do toho šli s ním. Ozval se nám tedy a tak vznikla první Michalova Akce na míru. Jede se na Kypr!

Malá ochutnávka