Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Martin Brávek

Babí léto na poloninách, říjen 2019, průvodce: Adam Stejskal

Přesně takto jsem si expedici představoval. Příjemný mix pobytu v horách a kulturních zážitků. Adam byl vynikající, příjemně spontánní člověk. Pěkná ukázka toho, že i s rámcově dodržovaným plánem, se lze držet hlavního tématu výpravy. Adam je také perfektně faktograficky vybaven! A vždy má v rukávu trumf. Pokud jsou všechny akce takto boží, tak jste nejlepší!


Ověřit referenci

Eva Kopečná

Babí léto na poloninách, říjen 2019, průvodce: Adam Stejskal

Pochválila bych všechno. Expedice naprosto naplnila má očekávání, možná v některých bodech i předčila. Cesta byla více než pohodová, ubytování super, výšlap se spaním venku dokonalý, jídlo top a počasí úchvatné. K tomu skvělý průvodce a báječní spolu-expedičáci. Konkrétně průvodce byl naprostý pohodář, který má přehled o historii, umí nadchnout i pobavit. I na Ukrajinských cestách se s ním člověk v autě cítil bezpečně, přestože zatáčky nemilosrdně řezal D. Šlo vidět, že má vše zmáknuté, nemá rád zbytečné zdržování a umí nenásilně ukočírovat 8 lidí. Tudíž se nikde nečekalo, nezdržovalo a vše jelo jako po másle )

Když člověka něco baví, jde to na něm jednoduše vidět. Myslím si, že Expedition Club, je unikátní cestovka , která nabízí něco víc, než jen klasickou dovolenou. Jsem opravdu ráda, že jsem náhodou objevila Váš podcast - expe talk a dozvěděla se tak o Vašem clubu. Rozhodně jsem s Vámi nejela naposled )

Ověřit referenci

Jan Bořek Dvořák

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, Sofya Arsentyeva

Díky za možnost navštívit bývalé spoluobčany, užít si tvrdé podmínky a dokázat si, že ještě přežiju pár dní v divočině obklopen dobrými souputníky. 

Chválím chutné jídlo, volnomyšlenkářskou partu, místní usedlíky za srdečnost, nápad navštívit staré turecké lázně v Budapešti a možnost diskutovat o programu. A dobrou práci průvodce - Sofi je navzdory svému věku žena povolaná pro tento úkol. 

Ověřit referenci

Lenka

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, průvodce: Sofya Arsentyeva

Sofie byla super. Průvodce by měl být člověk, co se nebojí skočit do všeho po hlavě. Nevím, co říct... Prostě spokojenost. Jenom mám jednu výtku - než koupíš svařák pro celou skupinku, nejprve vyzkoušej, jestli ti vůbec chutná :-D

Super byl sníh :-D Ale také parta lidí, výběr našeho ubytování, výlet na Strimbu i na jezero, skvěle hodnotím nápady vyhřívání se v sauně - ať už na četnické stanici, tak v Budapešti... Boží.

Ověřit referenci

Daniel Bokis

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, průvodce: Sofya Arsentyeva

Byl jsem se Sofi, no a Sofi je super. Když bylo třeba něco pořešit, tak to pořešila, věděla co a jak, a má správně akční povahu k vyprovokování různých aktivit typu stavění baru a chození v hlubokém sněhu bez sněžnic :-D

Líbila se mi super parta lidi a zařízená silvestrovská chata byla úžasná, jakože to prostředí kolem a tak, prostě paráda :-) A taky musím pochválit naše půjčené auto, i na sněhu a ledu se řídilo parádně :-)

Škoda, že to celé uběhlo moc rychle :-(

Ověřit referenci

Tomáš Dubják

Jaro na Podkarpatské Rusi, duben 2017, průvodce: Martin Dubec

Průvodce byl skvělý! Nemám, co bych Marťovi vytknul. Velice přátelský, nápomocný, vřelý, vtipný, zodpovědný, zkušený,... prostě borec!

Bylo to dokonalé. Sešla se bezva parta kluků. Program byl taky výborný. Prostě paráda. Rád budu na tuto expedici vzpomínat. Znovu bych se na Podkarpatskou Rus někdy podíval :-)

Ověřit referenci