Tátové s dětmi - čundr Vysočinou

Termín 28 - 31. 05. 2021
Odjezd28.5. 13:20 Vlakové nádraží Žďár nad Sázavou
DestinaceČeská republika
Číslo akce686
Účastníků9
Cena1 000,- Kč

(ne)závazná přihláška Zjistit bližší informace

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Čundr Vysočinou

Do Afriky nás tentokrát s děckama nepustí, ale dobrodružství číhá za každým rohem. A protože v kategorii Tátové s dětmi chceme rozšiřovat základnu, je načase prověřit zkušené tatíky zda nezlenivěli a poznat tatíky nové. Táto, sbal děcka, štanglu vysočiny a spacáky, zbytek nějak dopadne. :) Vlakem se dopravíme do Žďáru nad Sázavou a půjdeme na sever. Cílem je Pustá Kamenice, 3 dny pochodu s denní dávkou do 13km a jeden den rest. Spát budeme pod širákem, případně v jednom obřím stanu.

Náročnost? Labužník. Jako vždy s Filipem.  Akce je koncipovaná pro pět tátů a libovolný počet dětí ve věku 5-7 let. Maminky zůstanou "bohužel" doma.

Pokud se ti líbí myšlenka strávit s námi pár dní na Vysočině, vyplň přihlášku. Vzhledem k tomu, že se jedná o víkendovou akci, přihláška je automaticky závazná (konečné slovo o složení skupiny bude mít průvodce).

Co je v plánu

Kromě pochodu do Pusté Kamenice je v plánu hlavně si užít čas s děckama. Tzn. se přizpůsobíme jejich  potřebám. Každý den mohu slíbit následující:

  • Jedno teplé jídlo
  • Točené pivo
  • Pěkné místo na nocleh
  • Dobrodružství
  • Noc plnou hvězd

Budeme se snažit spát v kempech a odpočinkový den strávíme asi v kempu Milovy. Ale kdo jsem já, abych odhadoval neodhadnutelné, třeba skončíme někde pod převisem. Možná se nám podaří i tentokrát domluvit slaňování na nějaké skále po cestě! Hlavní je ať si osvobodíme hlavu i život od pravidel, civilizace a umývání. Zbytek nějak dopadne.

Kdo za tím stojí

Kdo jiný než Filip Vítek, který vyvezl naše děcka až do Afriky nebo třeba na sopku Etnu. 

Filip Vítek

Otec, storyteller, leader, řečník, kamarád a hlavně tahoun skupiny!

Filip je součástí Expedition Clubu už 6 let! Společně jsme vylezli na Muztagh Atta 7556m, přešli zamrzlé jezero Khovsgol v Mongolsku, absolvovali šílenou jízdu autem přes mauritánskou poušť nebo procházali krajinou ledních medvědů na Špicberkách. Teď střádá plány na své další cesty a na mnohé z nich chce vzít i Tebe. Rozhodně se nebudeš nudit!

  • Licencovaný horský průvodce MŠMT.
Web filip.vitek1980@gmail.com Reference

Jak to vypadalo na minulém čundru

Členský příspěvek

Tatík platí za účast 1000 Kč a každé díte 500 Kč. Jedná se o spolkovou akci, která je nezisková a akci organizujeme pod hlavičkou našeho Spolku Expedition Club International z.s. IČ: 057 09 741. Tyto náklady pokrývají jen organizaci a čas Filipa.  Zbylé náklady si platíš sám za sebe (kemp, jídlo atd.). Aby to bylo jednodušší, Filip si peníze za členský příspěvek vysbírá až na místě. 

Ubytování a stravování a výbava

Spát budeme asi ve stanu a  asi v kempu. Takže spacák a karimatku s sebou. Každý vlastní, vezmi si svačinku s sebou z domu :-) Po cestě půjde dokoupit někde jídlo.

Program

Sraz: Pátek 28.5. 13:20 vlakové nádraží Ždár nad Sázavou

Návrat: Pondělí 31.5. odpoledne

Pokud máš více dotazů, zavolej rovnou Filipovi - 604 202 854

(ne)závazná přihláška Zjistit bližší informace