Expediční půjčovna

Expediční půjčovna slouží jak pro osobní použití, tak pro členy klubu, kteří s námi jedou na výpravu. Stačí vyplnit formulář  k rezervaci. Během krátké doby tě někdo kontaktuje. Půjčovné zaplatíš v hotovosti při převzetí výbavy. Pokud jsi náš aktivní člen, nebo si půjčuješ vybavení na naši výpravu, nemusíš skládat zálohu. Osobní přístup k našim členům je to, na čem nám nejvíce záleží, a proto jim garantujeme nejnižší ceny půjčovného. Ceník najdeš v rezervačním formuláři.

Pro osobní použitíKdyž s námi jedeš na výpravu

Pokud chceš věci na svoji vlastní akci, věci si můžeš vyzvednou v Brně na adrese Jezuitská 1, 60200. Dopředu se informuj, kdy si můžeš věci vyzvednout (Nejsme v kanclu nonstop, ale často je možné zastavit se o nějaký den dříve, nebo později při vracení).

Zaplatíš zálohu a půjčovné při převzetí výbavy a rovněž podepíšeš smlouvu o vypůjčení na konkrétní termín. Při nedodržení termínu vrácení ti budeme účtovat další dny podle sazby půjčovného. Pokud jsi aktivní člen, zálohu platit nemusíš. Máme v Tebe důvěru.

Pokud s námi jedeš na výpravu, je to jednoduché - dostaneš výbavu na srazu a po skončení výpravy ji zase vrátíš nebo prostě necháš v autě. Není-li sraz v klubovně, domluv se s průvodcem na předání. Půjčovné se platí při převzetí výbavy. Nemusíš platit zálohu a případné poškození posoudí průvodce.


Co si u nás můžeš půjčit


1) Zimní a ledovcová výbava

                                            

lavinové vybavení                                         turistické mačky                                      turistický cepín                               sněžnice        


            

backcountry běžky                                                         polárnické saně - pulky2) Spacáky

                                                                                                    

Zimní spacák Patizon G1200                 Třísezónní spacák Patizon G800                         Třísezónní spacák Patizon Dpro 590 

Třetinu celé výpravy prospíš! Nechceme tě nařknout z lenosti, jen připomenout, jak je důležité, aby byl tenhle "regenerační mód" zajištěn v co nejvyšší kvalitě. Proč? Protože spánek tě dobíjí. Pokud jde o spacák a jeho případnou koupi, upřímně doporučujeme českou značku Patizon (která zajišťuje klidné spaní všem průvodcům Expedition clubu), která používá výhradně husí peří. A protože je v našem zájmu, abys v noci dobře spal a ve dne šlapal naplno, mají naši aktivní členové dokonce slevu 15% na jejich nákup. Stačí, když nám v této souvislosti napíšeš na obchod@expeditionclub.cz. 

Více se o spacácích Patizon můžeš dočíst ZDE.


3) Aklimatizační stan

Generátor Everest summit + tan HYPOXICO Deluxe Tent Queen size.

Tento set dokáže simulovat výšku až 6400m n.m! Je to ideální pomocník na to, aby ses připravil na výstupy nad 5000m.Veškeré info a aklimatizačním stanu nalezneš - ZDE.


4) Lezecká a ferratová výbava

                                                

Ferratový brzda                                                Sedací úvazek                                            Horolezecka helma                                    Prsní úvazek4) Turistické vybavení

                                                                     

Vařič                                                            Turistický batoh                            Zimní a třísezónní stany                                    Trekové hole Gore-tex buda Tilak Raptor (L)


5) Satelitní telefon