Pojištění STORNA zájezdu


Na každou z našich akcí se můžeš rovněž pojistit proti stornu zájezdu. Takto se lze pojistit proti nepředvídatelným situacím, jakými jsou např. zdravotní indispozice, problémy v rodině či onemocnění COVIDEM, které Ti neumožní účastnit se akce. Pokud se nepojistíš proti stornu a poté nebudeš moci odcestovat, tak věz, že pro tebe budou platné STORNO podmínky podle Části 6. a 7. našich smluvních podmínek ZDE

Expedition Club spolupracuje s pojišťovnou Slavia pojišťovna a.s., a proto je nejvýhodnější pojistit se u nich. V případě pojistné události jsme jim pro bezproblémové vyřízení pojistné události schopni dodat poklady ihned. Pro uzavření pojištění storna klikni na tento on-line formulář k sjednání pojištění storna zájezd. Při uzavírání nezapomeň vložit slevový kód na slevu 10 %.

          Slevový kód: EC10           Pojištění storna zájezdu nalezneš v "Doplňkové připojištění - Storno cesty". 

Pojistit se dá na jakoukoliv naši akci, avšak pojištění proti stornu lze uzavřít nejpozději 5 dnů před plánovaným odjezdem. V rámci pojištění proti stornu zájezdu se uzavírá i cestovní pojištění, a proto pokud nepotřebuješ speciální horské pojištění, budeš kompletně pojištěn/a. 

Připojistit se proti stornu je samozřejmě možné i u jiných pojišťoven, které tuto službu nabízejí. 

Cestovní Pojištění

Cestovní pojištění se uzavírá společně s pojištěním proti stornu zájezdu. Klikni na tento on-line formulář k sjednání cestovního pojištění. Při uzavírání nezapomeň vložit slevový kód na slevu 10 %.

          Slevový kód: EC10

Pokud se hlásíš na horskou výpravu do 5000 m n. m., nezapomeň si dokoupit připojištění na rizikové sporty. Veškeré informace týkající se cestovní pojistky najdeš - ZDE.

Potřebuješ-li speciální pojištění do hor (např. se plánuješ pohybovat nad 5000 m n. m.), výrazně doporučujeme  ČHS TRIO. Je to podle našeho názoru nejlepší celoroční pojištění do hor. V případě, že nehledáš horské pojištění nebo se Ti celoroční nevyplatí, sjednej si ho pouze krátkodobě. Jestli preferuješ jinou společnost než pojišťovnu Slavia, koukni se na srovnávač ZDE. Někdy bývají i kvalitní pojistky k platebním kartám.

V rámci našich výprav nabízíme zprostředkování cestovního pojištění u pojišťovny Slavia pojišťovna a.s., u níž máme sjednáno také pojištění CK proti úpadku. Kde si ale uzavřeš cestovní pojištění, je jen na Tobě,. Pokud nebudeš mít žádné cestovní pojištění, neseš veškerá rizika a zodpovídáš za náklady s tím spojené.

Připojištění COVID-19

Léčebné výlohy cestovního pojištění Slavia do zahraničí mohou zahrnovat i náklady spojené s onemocněním COVID-19 v plném rozsahu (včetně asistence, hospitalizace, medikace, případně i repatriace pacienta do ČR), je ale třeba uzavřít cestovní pojištění VČETNĚ PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19.

U pojišťovny Slavia nalezneš pojištění rizikových sportů v "Doplňkové připojištění – COVID-19"

Rizikové sporty

Jelikož je většina našich výprav sportovně založena, je velmi důležité, abys byl/a dostatečně pojištěn/a. A proto prosím zohledni, zda potřebuješ pojištění rizikových sportů, případně jinou specializovanou pojistku (např. pokud se budeš pohybovat nad 5000 m n. m.).

U pojišťovny Slavia nalezneš pojištění rizikových sportů v "Doplňkové připojištění - Rizikový sport".  Kompletní seznam Rizikových sportů nalezneš ZDE.

Potřebuješ-li speciální pojištění do hor (např. pokud se budeš pohybovat nad 5000 m n. m.), silně doporučujeme ČHS TRIO. Je to podle našeho názoru nejlepší celoroční pojištění do hor.

Ke stažení