Cestovní pojištění

K našim výpravám nabízíme zprostředkování cestovního pojištění u pojišťovny Slavia pojišťovna a.s., u níž máme sjednáno také pojištění CK proti úpadku. Kde si uzavřeš cestovní pojištění je na Tobě, pokud máš lepší nabídku někde jinde, uzavři si jej tam. Pokud nebudeš mít cestovní pojištění, neseš si sami veškerá rizika a náklady s tím související.

Připojištění COVID-19

Léčebné výlohy cestovního pojištění do zahraničí kryjí i onemocnění COVID-19 v plném rozsahu (včetně asistence, hospitalizace, medikace, případně i repatriace pacienta do ČR). Náklady spojené s COVID-19 budou pojišťovnou hrazeny podle toho, zda si účastník zakoupil cestovní pojištění bez připojištění COVID-19 nebo cestovní pojištění VČETNĚ PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19, a podle barvy „semaforu“ pro danou zemi na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV ČR):

  • Pro cesty do zemí, které jsou dle „semaforu“ MZV ČR označeny ČERVENOU BARVOU (vysoké riziko nákazy), nebo TMAVĚ ČERVENOU BARVOU (velmi vysoké riziko nákazy) je nutné uzavřít cestovní pojištění  VČETNĚ PŘIPOJIŠTĚNÍ COVID-19.

  • Pro cesty do zemí, které jsou dle „semaforu“ MZV ČR označeny ZELENOU BARVOU (nízké riziko nákazy), nebo ORANŽOVOU BARVOU (střední riziko nákazy) postačí cestovní pojištění bez připojištění COVID-19.

Je nutné pozorně sledovat webové stránky a barvy „semaforu“ MZV ČR.

Pojištění STORNA zájezdu

Na každou z našich akcí se můžeš rovněž pojistit proti stornu zájezdu. Takto se můžeš pojistit proti nepředvídatelným situacím, jako je např. zdravotní indispozice, problémy v rodině či onemocnění COVIDEM, které Ti neumožní účastnit se akce. Pokud se nepojistíš proti stornu a poté nebudeš moci odcestovat, tak věz, že na Tebe budou aplikovány STORNO podmínky dle Části 6. a 7. našich smluvních podmínek ZDE

Při výběru pojistky dbej na to, aby byla pro Tebe vhodná z pohledu územního rozsahu a např. výše pojištění Storna! Rozsah pojištění v tabulce níže

Ke stažení