Expediční výcvik

Učíte se s námi cestovat. Poznáváte s námi svět. Překonáváte se a jdete dál a výš. Těší nás, že se vracíte a že se znovu a znovu potkáváme při náročnějších akcích. Sbíráte zkušenosti, odvahu i odhodlání, a to nás moc těší! Chceme však jít ještě o kousek dál a nabídnout vám nejen čisté zkušenosti, ale také znalosti a možnost se na tvrdší akce připravit. A proto pro vás vytváříme novinku - Expediční výcvik!

O co jde? 

Jde samozřejmě o kurzy různých outdoorových aktivit, které ti pomohou se lépe připravit na to, co tě v horách čeká. V rámci našich výprav samozřejmě provádíme rutinní zaškolení (například do lavinové problematiky nebo pohybu po ledovci či strmém svahu), ale na vysvětlení všeho podstatného a vyzkoušení modelových situací prostě není dost času. Chtěli bychom ti tedy dát možnost dozvědět se něco nového a vyzkoušet si všechno hezky v praxi na vlastní kůži, než se s námi pustíš do drsnějších výprav. Takže mezi klasickými výpravami v sekci AKCE teď najdeš i aktuálně vypsané kurzy. 

Na sezónu 2020 pro tebe chystáme parádní ferratové a lezecké výpravy, na které se s námi můžeš připravit na našich kurzech a pak si je v klidu užít. Termíny kurzů zveřejníme během podzimu 2019.

"Protože vydat se do míst, která nejsou pro každého, chce občas i víc než jen odvahu!"


KURZ:TERMÍN:
                Ledovcový kurz
               Lavinový kurz

Nadcházející kurzy

23.-26.1. 2020 ZDE

              Jednodenní ferratový kurz 

Nadcházející kurzy

6.6.2020 ZDE

7.6.2020 ZDE

Proběhlé akce

18.5. 2019 ZDE
19.5. 2019 ZDE

              Základy skalního lezení

Připravujeme na jaro 2020

Proběhlé akce

22.-23.6. 2019 ZDE