Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Radek Pilař

Španělsko - běžecký kemp, únor 2021, průvodce: Ondřej Švirák

Chválím krásnou lokalitu pro výběhy, dobrou partu lidí, klidné ubytování a většinu dní hezké počasí. Ondra je pohodový týpek, který má vše dopředu parádně připravené a dokáže rychle reagovat na nečekané situace, určitě jsem se na jeho kemp, výpravu nevydal naposledy. Už se moc těším až se budu moct s vámi opět někam vydat, byl to nevšední zážitek a nejlepší možná,,relaxace přitom co se kolem nás poslední rok děje.

Ověřit referenci

Vladislav Richter

Španělsko - běžecký kemp, říjen 2019, průvodce: Ondra Švirák

Na této akci bych pochválil průvodce a ostatní účastníky výpravy, lokaci, počasí, běžecký trasy, ubytování, zapůjčená auta, využití času mimo běh, prostě všechno...

Konkrétně průvodce byl úplně super. I kdyby se vyskytly nějaký problémy, tak Ondra by je určitě svojí výbornou španělštinou vyřešil ) Běžecký trasy měl výborně vymyšlený, takže jsme se podívali i na nejzajímavější místa v okolí a využili co zrovna každé místo nabízelo. Oceňuju taky večerní přednášky nejen o běhání. No a o Ondrových běžeckých kvalitách se tady nemusíme vůbec bavit )

Ověřit referenci

Jana Kábrtová

Španělsko - běžecký kemp, únor 2019, průvodce: Ondřej Švirák

Ondra byl strašně ochotnej, vše zařídil, vysvětlil, naplánoval. Navíc s nim byla legrace. A taky dělá krásny fotky. Rozhodne bych jela znovu na akci, kterou povede Ondra.

Výprava naplnila přesně to, co jsem od ní očekávala. Nebo ještě naopak moje očekávání předčila. V první řadě chválím nápad něco takového zrealizovat. A potom výběr míst, kde jsme běhali, a celkovou uvolněnou atmosféru. Pokud to vyjde, tak se určitě na podobnou akci vydám v budoucnosti znovu. Moc jsem si ti užila a bavilo mě to.

Ověřit referenci

Karolína Paterová

Španělsko - běžecký kemp, únor 2019, průvodce: Ondřej Švirák

Ondra byl naprosto super průvodce! Jednoznačně bych s ním jela na jakoukoli akci znovu, obzvlášť pak na běžecký kemp. Dostali jsme se díky němu na velmi zajímavá místa a zároveň jsme se nepochybně dozvěděli spoustu nového o běhání, poradil mi i co se týče mého osobního tréninkového plánu.

Naprosto perfektní lokalita, trasy byly úžasné. Přišlo mi skvělé, že jsme vždy nějaký čas běhali a pak jsme objevovali místa ve Španělsku. Jednoznačně bych tento typ běžecké expedice doporučila každému, kdo je nadšený do běhání a cestování! Málokdo má možnost jen tak při práci či škole během jednoho týdne naběhat v horách 100 kilometrů, člověka tato expedice jednoznačně bežecky posune.

Expedition Club sleduji už delší dobu a jsem ráda, že jsem se konečně zúčastnila nějaké expedice a zrovna této běžecké! Určitě to není naposledy, co s vámi jedu. Nyní přemlouvám kamarádku na výsadek :-)

Ověřit referenci

Miroslav Turjap

Španělsko - běžecký kemp, únor 2019, průvodce: Ondřej Švirák

Very najs :-) Myslím, že všechno probíhalo hladce, organizace nikde nevázla, Ondra měl všechno připravené. Běhali jsme tak trochu na jeho tréninkovém písečku, takže dobrý. Já jsem byl s průběhem akce, počtem výběhů a jejich trasama, náročností, členitostí i s parťákama a ubytováním spokojený. Terén je tam technicky náročnější (oproti mým domovským Beskydám), ale já jsem si to užil a bylo to intenzivní.

Příští rok bych si dal něco podobného znovu!

Ověřit referenci