Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Martin Grossmann

Dvoudenní výsadek, září 2021, průvodce: Matěj Štrunc

Díky moc za to jak to děláte. S Expedition clubem jsme byl na Ukrajině a teď na Výsadku a určitě to není poslední výprava s vámi, už teď přemýšlím nad dalšími. Na obou výpravách jsem se naučil a zažil něco nového. Průvodce hodnotím velmi kladně. Bylo to strašně super. Zvládá pružně řešit všelijaké situace . Je s ním sranda a nechává prostor i našim nápadům. 

Ověřit referenci

Daniel Benada

Výsadek, říjen 2020, průvodce: Honza Žert

Průvodce Honza je prostě profík který byl snad už všude. Jeho historky a pohotové odpovědi udržovaly všechny zúčastněné v super uvolněné náladě. Klidně bych si to dal znovu. A dvakrát.

Co se týče výsadku, upřímně a velice příjemně mě překvapilo jak jsou lidi v $^&*£*+! srdeční a jakou mají snahu pomoci evidentně ztraceným a zmateným cizincům, kteří se jim z ničeho nic zjevili ve vesnici. O to víc, když nemluví stejnou řečí a nerozumíte si ani papuč. Před výsadkem bych nevěřil, že by si někdo cizího člověka (mě) pozval jen tak do domu, pak mi nabídl domácí mošt, pak deku, pak večeři, pak víno, a po setmění nocleh. Jo, a ráno snídani a odvoz.


Ověřit referenci

Alena Horská

Výsadek, říjen 2020, průvodce: Honza Žert

Honza je živá reklama na kvalitního průvodce. Byl v dobré náladě za všech okolností. Zvládnul vyhovět všem ve skupině navzdory tomu, že jsme byli poměrně nesourodá parta. Zdroj jeho energie musí být bezedný, protože držet tempo s posádkou a ještě to celé odřídit je prostě výkon. A jako bonus navíc nás zásobil historkami ze svých cest, které se poslouchaly úplně samy. Honzu doporučuje deset z deseti stomatologů. :D 

Ověřit referenci

Pavel Křetinský

Výsadek, květen 2017, průvodce: Martin Ksandr

Martin byl skvělý, podal výklad, řešil nastalé problémy, byla s ním sranda, dobře organizoval.

Byla to jedna z nejdobrodružnějších akcí, co jsem zažil - být vysazen někde a nevědět kde, jít někam, kde to taky neznám, nemít jídlo, peníze, mapu, spoléhat jen na pomoc místních lidí a platit úsměvem či drobnými dárky. Mám z toho spoustu dojmů a zážitků získaných za pouhých 24 h!

Chválím parádní výběr lokace, zajištění stanů i pivka s párky v cíli, zajímavé úkoly, dobré počasí.

Ověřit referenci

Olda

Výsadek, červen 2017, průvodce: Víťa Dubec

Víťa zvládl svůj úkol - dostali jsme se na místo výsadku, byly nám sděleny pravidla a na co si dát pozor (např. zaminování cílové oblasti) a všichni jsme zase v pořádku přijeli domů. Krom toho s ním byla v autě i mimo něj sranda. Já jsem s Víťou rozhodně spokojen! :-)

Výborná akce, na které jsme s mou skvělou parťačkou Dášou poznali neskutečnou štědrost a důvěru místních lidí! Opravdu jsem nečekal, že v 10 večer nás v prvním domě, který jsme zkusili, pozvou dále a nechají nás u sebe přespat! Podobně druhý den, kdy jsme přišli k místním vyfotit si ovčáckého psa a místo fotky jsme odcházeli s plnými žaludky a jídlem pro oba na půlku dne. To mi hlava prostě doteď nebere! :-) Až na pár krátkých výletů po ČR a SR s kamarády jsem se nikdy nevydal nikam dále z takových těch blbých důvodů jako "Tam nejezdi, to je nebezpečné. Tam tě akorát tak okradou. To bude drahé, to nestojí za to." a podobně. Výsadek mi ukázal, že lidé jsou úžasní a opravdu stačí přijít, zeptat se... a že pak opravdu není vůbec problém za 24 hodin přejít hranici státu, dostat se na 150 km vzdálené místo, najíst se (několikrát), sehnat místní pálenku a splnit po cestě ještě spoustu dalších úkolů, a to bez jediné koruny! Člověku se pak až nechce věřit, jak mohl být tak blbý a místo cestování sedět doma na zadku. Výsadek mě neskutečně nabudil k dalšímu cestování a poznávání světa!

Ověřit referenci