Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Martin Čerňan

Ukrajina - zimní přechod Černohorské poloniny, únor 2020, průvodce: Ondra Šperka

Ukrajina má velký potenciál. Líbí se mi zimní akce, pro které jsou tyto hory vzhledem ke svému profilu vhodné. Vyhovují mi akce v malé skupině lidí, která je operativně schopna měnit plány. Průvodce Ondra je charismatický sympaťák, po celou dobu byl oporou skupiny, byl dobře připravený. Byla to moje 3. akce s Expedition clubem, opět jsem byl velmi spokojený a již nyní koukám po další akci.

Ověřit referenci

Iveta

Ukrajina - zimní přechod Černohorské poloniny, únor 2020, průvodce: Ondra Šperka

Líbil se mi výběr prostředí a organizace tras. Průvodce Ondra byl perfektně organizovaný, schopný operativního řešení problémů na místě a také naslouchal přání skupiny. S Ondrou až na kraj světa!

Ověřit referenci

Roman

Přechod Černohorské poloniny, říjen 2019, průvodce: Ondra Šperka

Těžko chválit konkrétní věc. Sešli se super lidi v krásné lokalitě. S celou expedicí jsem byl spokojen.

Ondrovi není co vytknout. Na akci byl výborně připraven. Po celou dobu udržoval dobrou náladu ve skupině a jako bonus objednal luxusní počasí ) Ondru můžu v klidu doporučit.

Ověřit referenci

Veronika Bílková

Přechod Černohorské poloniny, říjen 2019, průvodce: Ondra Šperka

Průvodce byl skvělýýý, jenom nemá moc rád kus kus. :) Jinak měl vše skvěle naplánované (včetně počasí).

S expedičním klubem jsem podnikla už 4 výpravy. Všechny byli naprosto úžasné, mám na ně jenom ty nejlepší vzpomínky a hlavně mi z nich zůstalo spoustu skvělých přátel, se kterými se vídám doposud. Díky za to.

Ověřit referenci

Alena Ryšavá

Silvestr pohodově ve Lvově a Koločavě, prosinec 2018, průvodce: Standa Dadák

Bylo to příjemně různorodé, bylo fajn, že na každém místě byl dostatek času si vychutnat danou lokalitu. Chata v horách u Fjodora je taky zajímavé místo, kde si člověk užije Ukrajinu v plné kráse.

Standa byl v pohodě, i přesto, že akce původně nebyla pod ním, vypořádal se s tím skvěle.

Ověřit referenci

Veronika Clausová

Silvestr pohodově ve Lvově a Koločavě, prosinec 2018, průvodce: Standa Dadák

Nejvíc ze všeho se mi líbila parta lidí, která se vytvořila, bylo pořád čemu se smát. Byl to týden plnej nezapomenutelných zážitků! Standa byl super průvodce, byl pořád v dobré náladě a byla s ním sranda. Vůbec bych nepoznala, že jel s Expedition clubem poprvé, všechno dokázal vyřešit. Dokázal vytvořit skvělou partu, nikdy nebyla nuda. Díky za skvělou akci, zase to stálo za to! ) Určitě mám v plánu se s Expedition clubem někam brzo vydat!

Ověřit referenci

Eva Čalkovská

Silvestr v náručí Ukrajiny - Koločava, Poloniny, prosinec 2017, průvodce: Sofya Arsentyeva

Silvestr na Ukrajině byla moje první akce s Expedition clubem. Ze začátku jsem úplně nevěděla do čeho jdu a co vlastně mohu očekávat. Musím, ale přiznat, že celá akce naprosto předčila všechna moje očekávání ). Už teď se těším na další, jen je těžké si vybrat, která to bude D.

Sofí byla naprosto úžasná průvodkyně. Veselá, akční,rozhodná, trpělivá a stále usměvavá. Doufám, že se ještě uvidíme na nějaké další akci. Lepšího průvodce po Ukrajině jsme si nemohli přát ).

Ověřit referenci

Renata

Silvestr Ukrajina - Lvov a Poloniny, prosinec 2017, průvodce: Lenka Pazourková

Lenka je skvělá průvodkyně, má výborné organizační schopnosti, je empatická, starostlivá ke všem účastníkům, je s ní strašná sranda, dokáže si poradit i v zapeklitých situacích, jo a skvělá řidička! :-)

Líbil se mi celkový program, návaznost navštívených míst, skvělý ukrajinský jídlo, úžasní hostitelé na chatě, zajištění super místního jídla, možnost sauny... JEDNÍM SLOVEM SKVĚLÁ AKCE! Jenom to dlouhé čekání na hranicích, s čímž se ale musí počítat, a také dlouhé přejezdy autem jsou náročnější.

Byla jsem s vámi poprvé na doporučení kamarádů a moc se mi to líbilo. Určitě pojedu na nějakou další akci zase. Díky moc za zorganizování a přípravu, a ještě jednou velké díky posílám Lence!

Ověřit referenci