Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Daniela Koláčková

Černobyl a Ukrajina, říjen 2019, průvodce: Tom Cimr

Líbila se mi kombinace město/urbex/hory. Super bylo i to pořadí, protože po rušném Kyjevě jsme se na Koločavských kopcích hezky zrelaxovali -) A chválím nejen průvodce Toma ale taky obrovské díky za Juriho, který nás provedl po Černobylu. Byl to skvělý a docela punkový zážitek -D Průvodcem nám byl Tom Cimr a všechno bylo jedním slovem super. Protáhl nás městem, pokecal si o historii i současnosti, z rukávu sypal tipy kam se jít najíst i co všechno ochutnat. Neměl problém tempo i program jakkoliv přizpůsobit skupině. Taky nezkazí žádnou srandu -) a vzhledem k tomu, že jsme najeli skoro 3 000 km oceňuju i to, že není nervák za volantem. Šílený průjezd Kyjevem v dopravní špičce nebyl problém -D 

Byla jsem s Expedition clubem na výpravě poprvé, ale rozhodně ne naposledy -) Díky za zážitek!

Ověřit referenci

Lenka

Velikonoce v Černobylu, duben 2019, průvodce: Dan Bokiš

Moje zkouška expedičního klubu byla nad očekávání, rozhodně mě zavedla do míst, kam bych sama nedoputovala a dala mi vyzkoušet nový způsob poznávání. Už se pomalu balím na další výpravu. Byla jsem spokojená s malou skupinkou s její různorodostí a dynamikou. Taky se zajímavými místy na programu a samozřejmě průvodcem. Dan byl skvělý, se všemi vycházel dobře, většinu výpravy odřídit, vyhledával informace a vyřešil krizové situace.

Ověřit referenci

Michal Semerád

Černobyl, průvodce: Adam Stejskal

S Adamem jsem byl velice spokojen. Pohodový chlapík, který vše zařídil s úsměvem a program expedice byl navržen velmi dobře - bylo tam od každého něco. Adam vždy věděl nějakou zajímavost k aktuálnímu místu a v dobách čekání, například u vrátnice v Černobylu, vytáhl nějakou hru či vtip a pobavil tak skupinu. Dělá svou práci velmi dobře. Celkově se výpravě nedá nic vytknout. Nejvíc mě zaujalo okolí Koločavy, Černobyl oceňuji až s odstupem času. Osobně mě moc neberou města, ale Kyjev byl moc fajn.

Ověřit referenci

Roman Pavlík

Černobyl, září 2017, průvodce: Adam Stejskal

Adam je super člověk s velkým přehledem, znalostmi a smyslem pro humor. Doufám, že se ještě uvidíme. Ať už na nějaké další expedici, nebo jen někde u pivka nebo vodky :-)

Byla to moje první expedice. Úplně jsem nevěděl, co očekávat a takové to všudypřítomné šimrání v břiše mě doprovázelo až do té doby, než jsme usedli do Borůvky a Adam se zeptal, zda je mezi námi nějaký abstinent :-) Od té doby jsem byl v klidu. Myslím, že expedice splnila přesně to, co jsem chtěl a proč jsem si Expedition Club vybral. Menší skupinka lidí, z kterých se stala dobrá parta, super průvodce a destinace, kam se člověk s obyčejnou cestovkou asi nepodívá.

Už se těším na další expedice. V plánu jich máme hned několik. Sakra, nemůžete mi zařídit, abych měl v práci více dovolené?!? :-)

Ověřit referenci

Jaromíra Jindrová

Černobyl, září 2017, průvodce: Adam Stejskal

Adam se ukázal jako skvělý a hlavně pohodový průvodce. Jeho schopnost zachovávat klid, nadhled a dobrou náladu je vskutku obdivuhodná. Držel skupinu tak nějak pohromadě navzdory její velké různorodosti. Možná bych ještě vypíchla, že stejně jako Expedition Club tak ani jeho průvodci nejsou pro každého. Ale kdo umí, umí.

Rozhodně bych pochválila pestrost celé akce a taky množství míst, která jsme stihli navštívit. Vměstnat tak rozmanitý program do jednoho týdne je vskutku umění. To, že jsem si na akci báječně oddychla, už považuji jen za bonus. Pro mne osobně byla první a určitě ne poslední výprava s Expedition Clubem cestou v mnoha směrech i duchovní. 

Ověřit referenci