Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Darina

Švédsko na běžkách, leden 2021, průvodce: Matěj Štrunc

Chtěla bych pochválit pestrost v možnostech běžkování - luxusně upravené stopy i křupavá divočina. Pestrost v místech pro spaní. Velikost skupiny. Kombinace tam letadlem, nazpět autem. Krásný začátek nového roku.

Matěj mi sedl maximálně. Jsem zvyklá cestovat sama nebo s kamarády a do pořádané akce jsem se nechala přemluvit kamarádkou, a tak jsem se vlastně osoby průvodce bála ) skupinové dynamiky ) Jsem vděčná, že jsem díky Matějovi mohla překonat stereotypy, který jsem o hecujích borcích průvodcích měla, aniž bych si to uvědomovala. Bylo mi příjemný, že Matěj vlastně naší oblast neznal, a tak mohl být uchvacován spolu s námi. Měla jsem v něj velkou důvěru, v jeho cit pro skupinu a užila jsem si prostor, který dával pro společné plánování a rozhodování. Bylo mi s ním dobře, ať už na mrazu nebo u kávových či auto- dýchánků.

Díky za vaší práci, tuplem v době covidu!!

Ověřit referenci

Lucie Savková

Švédsko na běžkách, leden 2021, průvodce: Matěj Štrunc

Průvodce byl perfektní! Milý, společenský, pohotový. Nebojí se improvizovat a změnit program dle aktuálních potřeb a chutí skupinky. V každé situaci srší humorem, povzbuzuje skupinku a dokáže vyhecovat i toho nejlenivějšího člena výpravy. Přitom zodpovědný a připravený na každou situaci, při problémech v záloze jedno, dvě řešení. A vše s úsměvem a humorem jemu vlastním.

Ověřit referenci

Pavla Lengalova

Švédsko na běžkách, leden 2021, průvodce: Matěj Štrunc

Pochválila bych způsob organizace, všechny informace byly dostupné včas, žádné zmatky, cesta tam s zpět proběhla úplně hladce. Ubytování v Särna bylo přesně šité na tento typ akce. Neměnila bych vůbec nic, vše do sebe zapadalo a tak jaksi patřilo k sobě.

Průvodce byl bez chyby! Nestresuje, nabízí možnosti a nechá skupinu společně rozhodnout. Poradí, když vidí, že to někdo potřebuje. A má v zásobě spousty triků, jak výpravu udělat zajímavou.

Díky! Těším se na další cesty!

Ověřit referenci

Sofia Adamová

Lofoty - na sever od slunce, červenec 2018,  průvodce: Matěj Štrunc

Hodně jsme toho zažili, viděli, zvládli, každý se v něčem musel překonat, jít za hranici svého komfortu, což si myslím, že je hodně přínosná zkušenost. Místa, kde jsme byli byly krásný!!!

Průvodce je podle mě člověk na správném místě! Dokázat pracovat se skupinou různých lidí a potřeb, neni vůbec snadný. Má pro průvodcování vlohy, baví mě, že nechává účastníkům prostor si akci užívat po svém, nikoho do ničeho nenutí, ale zase podpoří v překonání se. 

Ověřit referenci

Hanka Pevná

Lofoty - na sever od slunce, červenec 2018, průvodce: Matěj Štrunc

Líbila se mi vyváženost expedice. Prošli jsme místa, která jsou zajímavá z hlediska přírody, ale i města a kulturně-historická místa. Největší dojem ve mně zanechalo přespávání na nejsevernějším bodu Evropy a na pláži Kvalvika. Jsou to zážitky, které mi zůstanou na celý život.

Matěj je výborný průvodce. Dokázal si poradit v nejrůznějších situacích. Je vidět, že sám hodně cestuje. Uměl mě podpořit a rozesmát, i když mi do smíchu třeba nebylo. Rozhodně bych s ním jela znovu )

Ověřit referenci