Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Jakub Neubauer

Omán za vůní kadidla, březen 2022, průvodce: Honza Švábenský

Byl to road trip jak se sluší a patří. Od pláže přes hrabaní v písku pouště k horským cestičkám a nakonec zpátky na pláž. Cestou proběhla záchrana želvy a cizinek v poušti a mnoho dalších zážitků. :D Když k tomu připočtu skvělou partu lidí, tak to byla dokonalá jízda od začátku až do konce. :)

S Honzou jsem byl už na podzim v Transylvánii a není nic co bych mu vytknul. Naopak výpravu vede velmi dobře a je s nim prima pokec.

Ověřit referenci

Vašek

Kungsleden - Královská cesta severním Laponskem, březen 2021, průvodce: Honza Švábenský

Průvodce hodnotím na jedničku. Honza byl super jak před výpravou, kdy byl schopný dát dobré info i přes to, že situace s covidem, vládními opatřeními a krachujícími ČSA vůbec přehledná nebyla, tak i při výpravě, která se i díky němu za mě skvěle vydařila.

Chválím volbu destinace, Honzovu trpělivost a přístup, povahu a smysl pro humor ostatních členů výpravy, literární okénka, sauny, kochací scenérie, moment kdy se ukázala polární záře, švédské chaty.. dost toho bylo.

Ověřit referenci

Theo Lejsek

Kungsleden - Královská cesta severním Laponskem, březen 2021, průvodce: Jan Švábenský

Skvěle naplánováno, skvěle postaráno, skvěle informováno, výprava předčila má očekávání. 

Šílená doba si ještě před samým odjezdem žádala veliké organizační a komunikační úsilí. Honza vše zvládl na jedničku aby jsme mohli bezpečně odjet a v pořádku se dle plánu vrátit. Během výletu byl nám všem oporou a vlídným slovem pomáhal v těžších chvílkách. Jeho zkušenosti, jistota a fyzický fond mě uklidňovaly v blizardech a věřím, že je ocenil i Švédský správce horské chaty, kterému John pomáhal při záchraně nezodpovědných Dánů a jejich psího spřežení... Věřím, že se s Johnym uvidím na dalších akcích Expe.

Byla to moje první vlastní zkušenost s Expe a hned takhle parádní, když jsem odjížděl měl jsem přání spatřit polární záři, po návratu je přání tisíc třeba hned příště s Expe na Aljašku....

Ověřit referenci

Milan Bajaja

Bulharsko - Stará Planina po chatách, říjen 2020, průvodce: Honza Švábenský

Spokojenost po všech stránkách , člověk má pocit, že když cestuje s vámi ,tak je víc než zákazník , že je součástí skupiny lidí, co rádi objevují společně svět a zvyky místních obyvatel. Průvodce se o nás staral, jako o vlastní. :) Naprostá spokojenost po všech stránkách. Schopnost změny programu, dle potřeb skupiny a maximální podpora těch, co ji potřebovali. A v neposlední řadě, skvělí hudební zážitek.

Doufám, že se s vámi ještě podívám do dalších končin světa a poznám spoustu nových lidí . Ještě jednou díky, za super zážitek, ani se nám nechtělo vracet.

Ověřit referenci

Barbora Čechová

Rumunské hory - Retezat, srpen 2019, průvodce: Honza Švábenský

Honza opět nezklamal. Líbí se mi, že nám opět posunul hranice. Umí člověka vyhecovat, umí ho podržet a hlavně mu i v nejhorších chvílích pomůže. Člověk se na něj může spolehnout.

V Rumunsku se mi nejvíc líbil okruh, který jsme podstoupili. Bylo nádherný se koukat z jedné skály na druhou a vzápětí na tutéž horu vylézt. Člověk musel nabrat sílu a jít. Určitě s vámi pojedu znovu. Od vás mám ty nejlepší zážitky! Ještě jednou velké díky!

Ověřit referenci

Míša Šopáková

Rumunské hory - Retezat, srpen 2019, průvodce: Honza Švábenský

Rozhodně chválím organizaci, výběr trasy i zkušeného průvodce. Honza byl opravdu skvělý průvodce, myslím, že jsme nemohli mít lepšího :-) A krásné počasí byla jen třešnička... :-)

Toto byla má první zkušenost s Expeditionem a jsem nadšená. Kéž by byly všechny vaše akce jako tato. Hrozně jsem si ji užila. Každopádně už jsem přihlášená na další :-D

Ověřit referenci

Jiří Šváb

Rumunské hory - Retezat, srpen 2019, průvodce: Honza Švábenský

Oceňuji, že navzdory relativně nižšímu věku oproti zbývajícím účastníkům dokázal Honza uřídit poměrně různorodou skupinu, a to tak, že ve výsledku si každý přišel na to svoje. Perfektní volba trasy. Specifický smysl pro humor =)Ověřit referenci

Monika

Rumunsko, srpen 2019, průvodce: Honza John Švábenský

Moje druhá akce s Honzou a je to pořád super - mladej, schopnej, talent - no co víc dodat.

Expe akce vřele doporučuji - bezva lidi, skvělá místa, zábava, relax, napětí, vypětí, vzrušení - prostě všechno, co člověk hledá, když chce vypadnout z civilizace a mít kolem sebe fajn partu lidí. Retezat byla moje druhá akce a pokud mě vezmete i na další, tak určitě ne poslední. Děláte to báječně!

Ověřit referenci